Aréna Plaza

Álláslehetőségek a Nordsee-ben!

Több éve sikeresen működő éttermeink fiatalos, dinamikus csapatának bővítésére új munkatársakat keresünk, pultos, vagy konyhás munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

– a pozíciónak megfelelő (pultos, vagy konyhás) feladatok elvégzése
– vendégek udvarias, barátságos kiszolgálása pulton keresztül
– a pult és az étterem tisztán tartása.

Munkaköri elvárásaink:

– dinamikus egyéniség vagy és mozgalmas munkát keresel
– talpraesett vagy és szeretsz vendégekkel foglalkozni
– szeretsz csapatban dolgozni, és csapatjátékos vagy
– lelkes vagy és pozitív személyiség.

Amit kínálunk:

– béren kívüli juttatásokat
– rugalmas munkabeosztást
– támogató csapatot
– stabil, megbízható munkahelyet
– gyors karrierlehetőséget
– kedvezményes étkezést.

Munkavégzés ideje:

– Rész- és teljes munkaidő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény és a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre:

arena@nordsee.hu