Aréna Plaza

Álláslehetőség a SKECHERS-ben!

Üzletünkbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióra :

Bolti eladó

Főbb feladatok :
• A vásárlók szakszerű kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás.
• pénztárgép kezelés és adminisztráció
• napi rutinok ( nyitás, zárás, visszáru, reklamáció kezelés)
• raktárkészlet kezelése és rendben tartása

Ideális csapattagunk lehetsz, amennyiben a következő elvárásoknak megfelelsz:
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• kiváló kereskedelmi érzék és vevőközpontú hozzáállás, csapatszellem
• lelkes, pozitív személyiség
• motiváltság és a márka iránti elkötelezettség
• rugalmasság ( váltott műszakok, és hétvégi munkavégzés)

Előny:
• angol nyelvtudás
• kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:
• stabil vállalati háttér és hosszútávú munkahely
• kellemes munkakörnyezet, dinamikus jó csapat
• versenyképes fizetés ( fix bér+ teljesítmény utáni jutalék)
• folyamatos fejlődési lehetőség
• munkaruházat és cipő

A fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: skechersallasok@bostongroup.hu